Щороку 22 червня в Україні відзначається День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня в кожному куточку держави громадяни схиляють голови у скорботі за мільйонами людей, чиї життя забрала Друга світова війна – найстрашніша сторінка в нашій історії. Коростенці теж взяли участь в цій пам’ятній події, поклавши квіти до пам’ятників та братських могил загиблих біля меморіалу по вулиці Івана Франка.

АВТОР
Тетяна КОВАЛЬОВА
РУБРИКА
Актуально
ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ
22 червня 2026 р.
Участь в мітингу взяли заступник міського голови Олександр Синицький, представники виконавчого комітету міської ради, районної військової адміністрації, відділу культури і туризму тощо. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх захисників, які загинули під час Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя за незалежність в сучасній російсько-українській війні.
«Друга світова війна 1939-1945 років принесла дуже великі втрати Україні, яка брала в ній участь, ставши полем бою між Радянським Союзом та фашистською Німеччиною. Немає такої родини і в Коростені, яка б не була дотична до цієї трагедії. Як повторюється історія, сьогодні в нашій державі також триває війна: близько трьох тисяч коростенців обороняють Україну від загарбницької Росії, маємо дуже великі втрати, адже 238 земляків вже полягли на полі бою, 278 вважаються безвісти зниклими, 9 з яких перебувають в полоні», – зазначив у коментарі журналістам «Коростеньмедіа» заступник міського голови Олександр Синицький.
Вічна пам’ять усім жертвам війни. Вистояли тоді, вистоїмо і зараз.