Ввечері 25 червня у парку «Древлянський» було доволі людно та гучно – там вже вчетверте відбулася щорічна вечірка для випускників ліцеїв Коростенської громади. Зокрема під час «Prom party 2026» нагородили надію та гордість міста серед одинадцятикласників, створили капсулу часу та провели дискотеку із запальними танцями та піснями.

пром паті2026

АВТОР

Тетяна КОВАЛЬОВА

РУБРИКА

Актуально

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ

26 червня 2026 р.

Організаторами випускної вечірки традиційно є працівники Центру дитячої та юнацької творчості на чолі з директоркою установи Тетяною Кереселідзе.

Зі словами щирих вітань та побажань на адресу випускників цього дня виступили начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой, секретар міської ради Олександр Олексійчук, заступник міського голови Олександр Синицький та директорка ЦДЮТ Тетяна Кереселідзе.

промпаті12026

«Насправді дуже приємно сьогодні дивитися на вас – молодих, красивих, щасливих, і одразу ж розумієш, що ми маємо все зробити для того, щоб ви мали дуже гарне майбутнє. Попереду у вас складний час вступної кампанії і, водночас, життя з чистого аркуша. Тож прийміть вітання із сьогоднішнім днем і побажання міцного здоров’я та поменше хвилювань», – зазначив Олег Рябой, який, в свою чергу, провів церемонію нагородження подяками випускників, які набрали 200 балів під час написання НМТ, а також активістів Коростенської громади.

Одинадцятикласникам, які є гордістю нашого міста, були вручені спецвідзнаки та премії від міського голови.

промпаті22026

«Наше завдання, як організаторів – об’єднати небайдужих дорослих, хороших спонсорів і, власне, зібрати вас, щоб провести цей вечір. Тож гарного відпочинку та вдалого шляху далі», – зі свого боку додала Тетяна Кереселідзе.

Насправді випускники активно долучилися до святкування та весело провели цей вечір із запальним діджеєм.