10 червня на базі стадіону Спартак відбулася фінальна частина чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області серед юнаків 2012 року народження, тобто вікової категорії U-12. У півфінальну гру зіграли команди ДЮКФП «Звягель» та СДЮСШОР «Полісся» (Житомир), які, власне, і боролися за золоті медалі чемпіонату.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

АВТОР

Тетяна КОВАЛЬОВА

РУБРИКА

Спорт

Дата публікації

11 червня 2024 р.

За результатами фіналу (за індивідуальні досягнення) кращим воротарем визнано гравця команди СДЮСШОР «Полісся» Артема Яремова, тоді як кращим гравцем – ДЮКФП «Звягель» Артема Андрійчука.

Грамотою 4 місця нагороджено команду СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир), 3 місце посіла футбольна команда «Мал» (Коростень), 2 місце виборола команда ДЮКФП «Звягель» і переможцем чемпіонату стала команда СДЮСШОР «Полісся» (Житомир).

Привітали усіх учасників команд та виконали почесну місію нагородження міський голова Володимир Москаленко та голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

Бажаємо спортсменам не зупинятися на досягнутому і готуватися до наступного сезону.