21 лютого працівники Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області спільно з представницею ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції Оленою Волковською провели планову інформаційно-профілактичну роботу для школярів початкової ланки КМЛ №6 щодо роз’яснення правил пожежної, мінної безпеки, а також правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

АВТОР

Тетяна КОВАЛЬОВА

РУБРИКА

Безпека

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ

21 лютого 2024 р.

На жаль, ми живемо в той час, коли у нашій державі триває війна, саме тому безпека повинна бути на першому місці. Говорячи про безпеку, мається на увазі правила безпечного поводження на воді, з вогнем, правильні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, алгоритм дій при сигналі повітряної тривоги, важливість не знайомитись і не заводити розмову з незнайомцями на вулиці тощо.

Саме ці теми й були порушені представниками ДСНС, яких школярі уважно слухали і вірно відповідали на поставлені питання. Зокрема, цікавий, а головне пізнавальний урок з наголошенням на правилах безпечної поведінки у різноманітних надзвичайних ситуаціях учасникам освітнього процесу провели головні інспектори Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Сергій Каленюк та Олександр Мороз.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

В свою чергу старший інспектор ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції Олена Волковська під час свого виступу розповіла ліцеїстам правила безпеки в інтернеті, що наразі є актуальною темою, адже всі маємо смартфони, наголосила про заборону вступати у будь-які контакти з незнайомцями, тим паче не повідомляти їм свої особисті дані, нагадала правила правильного переходу дороги та поводження під час навчального процесу.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

Підсумовуючи пройдений матеріал на уроці безпеки, начальник Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Сергій Рудзік перевірив у школярів, чи знають вони, за яким номером спеціальної служби телефонувати у разі тієї чи іншої ситуації, на що дітлахи відповіли без жодної помилки.

Тож відтепер молодше покоління точно знатиме, як діяти у випадку надзвичайних ситуацій або іншої небезпеки.