Палка дискусія розгорілася на позачерговому засіданні робочої групи з питань «чорнобильських» доплат. Мешканців громади гостро непокоїть питання – якими та для кого будуть виплати.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

АВТОР

Анастасія КОПИШИНСЬКА

РУБРИКА

Офіційно

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ

16 лютого 2024 р.

На попередньому засіданні рада зробила офіційні звернення до Пенсійного фонду та виконавчої служби, проте донині не отримали жодної інформації у відповідь. Тому було вирішено провести позачергове засідання за участі голів громад, запросивши на нього з Головного управління юстиції представника Виконавчої служби та представника керівництва Пенсійного фонду. У робочої групи були конкретні питання до представників вищевказаних структур: яка нині відбувається робота між ними?

За інформацією представників групи, нині в Пенсійний фонд надійшло більше 3000 вимог щодо перерахування пенсій на підставі чинного законодавства. Хоча на попередньому засіданні представники Виконавчої служби стверджували, що за відсутності ініціативи від самих пенсіонерів (звернення на перерахунок) документація на перерахунок в Пенсійний фонд не подається. Проте, за словами представників робочої групи, склалася ситуація, в якій виявилось, що багато таких заяв було подано саме без звернення пенсіонерів.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

Для пояснення ситуації на онлайн-конференцію запросили заступницю начальника головного управління пенсійного фонду в Житомирській області Світлану Антонюк та Катерину Понамарьову, державну виконавицю відділу примусового виконання рішень Управління примусового виконання рішень в Житомирській області.

Проте після виступу посадовиць питань у членів робочої групи не стало менше. Тож по завершенню зустрічі Володимир Арешонков запропонував організувати зустріч з представниками Пенсійного фонду та Виконавчої служби вживу. Там планують переглянути документацію тих громадян, які отримали перерахунок «чорнобильської» пенсії до 2024 року.